طراحی بسته بندی در روسیه

طراحی بسته بندی در روسیه چه قوانینی را باید رعایت کند؟ داشتن یک دید کلی از نحوه بسته بندی استاندارد در کشورهای مختلف این شانس را برایتان فراهم می‌کند تا بصورت کاربردی‌تری در بازارهای جهانی دیده شوید و محصولات خود را به طور گسترده برای صادرات به سایر نقاط جهان، آماده کنید. روسیه یکی از کشورهایی است که صاردات به آن برای ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو سعی کرده‌ایم در این مقاله اطلاعات جامعی از نحوه بسته بندی استاندارد و قوانین مهم برای ارائه محصولات در بازار روسیه، فراهم کنیم. استودیو خلاق سلام گرافیک با ارائه انواع طراحی بسته بندی برای محصولات کشاورزی در کشور روسیه آماده همکاری با تمامی ارگان‌ها و اشخاص است.

0

0

0

0

0

0

نمونه کارهای انجام شده

0

0

طراحی بسته بندی در روسیه
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

درباره روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان با وسعت 17،075،400 کیلومتر مربع در شمال اوراسیا واقع شده که همین پهناور بودن آن توانسته مقصد بسیاری از صادرکنندگان کالا از کشورهای مختلف باشد. البته جالب است بدانید که اکثر مناطق این کشور خالی از سکنه بوده و عملا شرایط زندگی را ندارد. جمعیت کل این کشور به چیزی حدود 12 میلیون نفر می‌رسد که با توجه به وسعت آن می‌توانید میزان مناطق خالی آن را تصور کنید. طراحی بسته بندی حرفه‌ای در کشور روسیه را از استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک بخواهید.

قوانین برچسب گذاری روی بسته‌ بندی محصول در روسیه

برای برچسب گذاری روی محصولات روسیه باید حتما موارد استانداردی که در همه کشورها رعایت می‌شود از جمله:

 1. علامت تجاری
 2. کمپانی سازنده
 3. کشور سازنده
 4. ترکیبات و مواد تشکیل دهنده
 5. تاریخ تولید و انقضا
 6. حجم و وزن محصول
 7. توضیحات مصارف خاص (در صورتیکه محصول صرفا برای گروه خاصی از مردم تولید شده باشد) و نحوه نگهداری
 8. جدول حقایق تغذیه (برای محصولات خوراکی)
 9. هشدارهای مصرف و عوارض مصرف (برای موارد دارویی، خوراکی و بهداشتی)
 10. و…

البته فارغ از این موارد، برچسب‌های گواهینامه‌ها و علامت‌های استانداردی دیگر نیز باید روی این بسته‌ بندی‌ها لحاظ شود که در بخش گواهینامه‌ها به دقت بررسی خواهیم کرد. همچنین برخی از برچسب گذاری‌ها روی محصولات روسیه به صورت دلخواه است. مثلا ذکر محل تولید محصول روی بسته بندی کاملا سلیقه‌ای بوده و امکان نگارش آن صرفا به زبان انگلیسی امکان پذیر است.

0

0

زبان روی بسته بندی محصولات روسیه

زبان رسمی کشور روسیه زبان روسی است از این رو زبان اصلی تمامی بسته بندی‌های استاندارد در روسیه باید حتما روسی باشد. البته تولید کننده مختار است که بسته بندی خود را به زبان‌های دیگر تجهیز کند، اما وجود زبان روسی روی بسته بندی واجب است. شما می‌توانید اگر محصولی برای صادرات به روسیه دارید، در کنار زبان‌ روسی، زبان‌های فارسی، انگلیسی، ترکی، عربی و… را نیز اضافه کنید و هیچ محدودیتی از این بابت نخواهید داشت.

پس به یاد داشته باشید که همه برچسب‌ها، گواهینامه‌ها و توضیحات حتما به زبان روسی باید ذکر شوند و موارد اختیاری می‌تواند به سایر زبان‌ها چاپ شود.

گواهینامه‌ها و استانداردها برای بسته بندی در روسیه

برای داشتن یک بسته بندی استاندارد محصولات روسیه باید مجموعه‌ای از گواهینامه‌ها جمع آوری شود. این گواهینامه‌ها عبارتند از:

 1. EAEU یا اتحادیه اقتصادی اوراسیا
 2. TR یا مقررات فنی که طی آن امنیت بسته بندی را تایید می‌کند
 3. یک ترجمه انگلیسی از مقررات فنی نیز لازم است

لازم است بدانید ممنوعیت خاصی برای بسته بندی محصولات روسیه ذکر نشده است. از این رو در صورت تمایل می‎توانید لوگوی برند و شعارهای تبلیغاتی خود را روی بسته بندی محصولات به چاپ برسانید.

برای اطلاع از تعرفه طراحی بسته بندی سال 1400 با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
 • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
 • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
 • اتود دستی

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در روسیه چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

سلام گرافیک از بهترین شرکت‌های حاضر در زمینه طراحی بسته بندی است که از تخصص کافی برخوردار بوده و علاوه بر ارائه خدمات طراحی بسته بندی خدماتی دیگری نیز به مشتریان ارائه می‌کنند.

دیگر خدمات
4.6/5 - (10 امتیاز)