طراح بسته بندی در کهگیلویه و بویراحمد

اصول طراحی بسته بندی در کهکیلویه و بویراحمد که موجب فروش بیشتر محصولاتتان می‌شود را می‌دانید؟ یکی از مهم‌ترین بحث‌هایی که در زمینه بازاریابی و فروش محصولات مطرح است بحث چگونگی عرضه محصولات به بازار در قالب بسته بندی‌های شکیل و مناسب است. شاید سال‌ها پیش طراحی بسته بندی محصولات تا این اندازه مورد اهمیت نبود چراکه در آن دوران رقابت شدیدی نیز میان برندهای مختلف وجود نداشت. زمانی که تنها یک برند تولید مایع ظرفشویی در بازار حضور دارد احتمالا محصول خود را در قالب هر بسته بندی که به بازار عرضه کند مشتری چاره‌ای جز استقبال از آن ندارد!

اما زمانی که تعداد برندهای تولیدی یک محصول افزایش می‌یابد و هر یک به نحوی سعی می‌کنند توجه و اعتماد مشتریان را جلب کنند، طراحی بسته بندی محصولات دارای اهمیت بیشتری می‌شود. شاید تاکنون به این موضوع مهم چندان توجه نکرده باشید اما این اصول طراحی بسته بندی محصولات است که موجب دیده شدن کالای شما در قفسه‌های یک فروشگاه می‌شود. اگر به دنبال یک راه ارزان و آسان برای بازاریابی و تبلیغ محصولات خود هستید به طراحی بسته بندی در کهکیلویه و بویراحمد توجه کنید! برای فروش بیشتر یک محصول همیشه نیازی به امتحان کردن راه‌های تبلیغاتی گران قیمت نیست. گاهی می‌توانید با اقدام ساده مانند طراحی بسته بندی محصولات فروش آن‌ها را افزایش دهید.

طراحی بسته بندی در کهگیلویه و بویراحمد
سفارش ساخت بسته بندی در کهگیلویه و بویراحمد

hi-graphic

قیمت طراحی بسته بندی در کهگیلویه و بویراحمد چقدر است؟

هزینه طراحی بسته بندی محصولات مختلف به عوامل متعددی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت این طراحی مدت زمان تقریبی انجام کار است. پس هرچه طراحی بسته بندی در کهکیلویه و بویراحمد منحصر به فردتر و خاص‌تر باشد هزینه آن بیشتر خواهد بود. اما کسب و کارهایی که در ابتدای مسیر هستند و نمی‌توانند بودجه زیادی برای طراحی بسته بندی محصولات خود صرف کنند می‌توانند میزان بودجه خود را به تیم سلام گرافیم اعلام کنند تا طبق همان بودجه بهترین بسته بندی برای آن‌ها طراحی شود. فرامش نکنید که طراحی بسته بندی از مهم‌ترین شاخه‎‌های طراحی گرافیک است چراکه به صورت مستقیم با رضایت مشتری طرف است. بنابراین طراحی بسته بندی در کهکیلویه و بویراحمد به هر تیم تازه کاری نسپارید.

ویژگی‌های طراحی بسته بندی محصولات کهگیلویه و بویراحمد

تفاوتی نمی‌کند که برای چه محصولی در حال طراحی بسته بندی هستید چراکه در نهایت ویژگی‌های کلی برای بسته بندی محصولات مختلف وجود دارد که باید رعایت شوند. مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی بسته بندی کالاها عبارتنداز:

  • بسته بندی محصولات باید در عین زیبایی ساده باشد
  • حین طراحی بسته بندی نباید صداقت را از یاد ببرید
  • محصولات باید به گونه‌ای طراحی شوند که اصالت کالا حفظ شود
  • بسته بندی‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که امکان توسعه آن‌ها وجود داشته باشد

هزینه ساخت بسته بندی به عوامل گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. 

  • نوع بسته بندی
  • کیفیت بسته بندی
  • اندازه و سایز بسته بندی 
  • شرکت ارائه دهنده خدمات بسته بندی 
  • و…

نرخ بسته بندی در کهگیلویه و بویر احمد از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 20.000.000 تومان ادامه می‌یابد. 

بسته بندی از موارد مهمی است که می‌تواند کسب و کار را رونق ببخشد. به طور قطع هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت در حوزه کاری خود نیاز دارد که شناخته شود. طراحس بسته بندی از جمله این موارد به شمار می‌روند.

طراحی بسته بندی در کهگیلویه و بویر احمد برای مواردی چون پوشاک، مواد غذایی، رستوران فست فود، بهداشتی و دارویی، محصولات صنعتی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.