طراحی بسته بندی در ایران

طراحی بسته بندی در ایران (Packaging design in IRAN) با بالاترین کیفیت را از سلام گرافیک بخواهید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی بسته بندی در داخل ایران، تا کنون توانسته است با برندهای نام آشنایی همکاری داشته باشد. در صورتی که نیاز به بسته بندی در ایران دارید می‌توانید از خدمات طراحی بسته بندی شرکت سلام گرافیک استفاده کنید. برای دریافت خدمات شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با شماره 09355054580  تماس حاصل کنید.

سلام گرافیک » طراحی بسته بندی » طراحی بسته بندی در ایران
تاریخ بروزرسانی: نوامبر 9, 2022

نمونه طراحی بسته بندی در ایران

قبل از ثبت سفارش طراحی بسته بندی از نمونه‌ کارهای طراحی بسته بندی در ایران سلام گرافیک با خبر شوید. چند نمونه کار بسته بندی برای ایران را مشاهده می‌کنید. بهترین نمونه کارها را از بهترین طراح پکیج دریافت کنید.

هزینه طراحی بسته بندی در ایران

شرکت سلام گرافیک به دلیل شرایط بد اقتصادی تعرفه طراحی بسته بندی خود را برای هموطنان داخل ایران با 30 درصد تخفیف ارائه می‌دهد، شما از این پس می‌توانید هر بسته بندی مورد نیاز خود را بین 3.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان سفارش دهید.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان طراحی بسته بندی و همچنین دریافت پیش نویس قرارداد طراحی بسته بندی دارید با ما تماس بگیرید.

مجله طراحی گرافیک
5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *