یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند در طراحی و ساخت بسته بندی تاثیرگذار باشد، فونت بسته بندی است. فونت‌های متنوعی در طراحی بسته بندی می‌توان استفاده کرد. به عنوان مثال اگر طراح لوگوی شما از لوگوی دوزبانه استفاده کرده باشد شما می‌توانیداز یک فونت انگلیسی و از یک فونت فارسی برای بسته بندی خود استفاده کنید.

برای طراحی باید از یک فونت ساده و روان استفاده کنید که در عین سادگی جذابیت خود را حفظ کند. به عنوان مثال طراحی بسته بندی موبایل سامسونگ را در نظر بگیرید که چگونه با استفاده از یک فونت ساده و نوشته سامسونگ در بسته‌بندی‌های خود مطرح شده است. فونت‌های نظیر فونت ایران سنس برای طراحی محصولاتی که در بسته‌بندی آنها از کاغذ استفاده می‌شود مناسب است. برای انتخاب فونت دلخواه و مناسب خود برای طراحی همراه سلام گرافیک باشد.

انتخاب یک فونت مناسب در نمای بسته‌بندی تاثیر دارد. توضیحات کوتاهی در رابطه با کارایی محصول باید در بسته‌بندی درج شود تا مخاطب را خسته نکند.

استودیو طراحی سلام گرافیک برای طراحی‌های خود از نرم‌افازرهای قدرتمندی به‌کار می‌گیرد تا کیفیت و ظرافت در بسته‌بندی را حفظ کند.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی با استفاده از فونت‌های متنوع از قبیل فونت تایپ‌ای ایرانی و خارجی توانسته است طراحی حرفه‌ای را برای شما همراهان گرامی ارائه دهد.

از چه نوع فونتی در بسته بندی استفاده کنیم؟

فونت‌ها همان طور که بیان شد گونه‌ای مختلفی دارند. فرض کنید قرار است طراحی بسته بندی ژیلت یا طراحی بسته بندی صابون انجام دهید. توجه به نوع بسته بندی در مرحله اول و همچینن توجه به نوع فونتی که قرار است روی بسته بدنی درج شود می‌تواند در طراحی نهایی خیلی کمک کننده باشد.

طراحی بسته بندی خیارشور

طراحی بسته بندی قابلمه

طراحی بسته بندی با فتوشاپ

طراحی بسته بندی با ایلاستریتور

طراحی بسته بندی با کورل

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *