سفارش طراحی گرافیک

نوامبر 7, 2022

به دنبال شرکتی برای ثبت سفارش طراحی گرافیک هستید؟ استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک در خدمت شماست. اگر به دنبال شرکتی برای سفارش طراحی گرافیک، لوگو، پوستر، کارت ویزیت، لباس اداری، بج سینه و… هستید می‌توانید از طریق فرم ثبت سفارش طراحی گرافیک وب سایت سلام گرافیک اقدام به ثبت آنلاین سفارش طرح گرافیکی خود کنید. بهترین نمونه کارهای طراحی گرافیک را از سلام گرافیک بخواهید.

روند ثبت سفارش آنلاین طراحی در وب سایت سلام گرافیک

پس از پر کردن فرم ثبت سفارش طراحی متخصصان مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با نوع طراحی و سفارشتان روند اولیه طراحی در مجموعه شروع می‌شود.

در صورتی که در زمان  پوستر، کارت ویزیت یا هر سفارش دیگری از سمت شما نیاز به اطلاعات بیشتری باشد همکاران ما با برقراری تماس اطلاعات تکمیلی را دریافت خواهند کرد.

در روند پس از سفارش طراحی گرافیک تعامل داشتن با مجموعه می‌تواند به میزان زیادی باعث بهتر شدن کیفیت کاری طراحی شود.

پس از طراحی اتود اولیه ، طرح برای تایید به سمت کارفرما فرستاده خواهد شد و پس از تایید روند پیاده سازی طرح شروع خواهد شد.

وابسته به نوع طراحی و همچنین نوع پکیج سفارش داده شده کیفیت کاری می‌تواند متفاوت باشد.

مشاوره قبل از ثبت سفارش گرافیک

کارفرمای عزیز پیشنهاد می‌شود برای دریافت  خدمات در بهترین حالت حتما قبل از ثبت سفارش هرگونه طراحی با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید. مجموعه سلام گرافیک تنها زمانی هزینه طراحی گرافیک را درخواست خواهد کرد که روند طراحی شما به پایان رسیده باشد.

سفارش خدمات طراحی گرافیک

سفارش تمامی خدمات گرافیک در مجموعه سلام گرافیک به صورت آنلاین و تلفنی قابل انجام است. کافی است با باز کردن صفحه ثبت سفارش اقدام به ثبت سفارش خود در عرض مدت زمان کوتاهی کنید.

مراحل سفارش طراحی گرافیک

طراحی گرافیک نیز مانند هر سفارش دیگری شامل سلسله‌مراتبی است که باید آن را رعایت نمود.

برای سفارش طراحی گرافیک قدم اول انتخاب نوع محصول و مشاوره با تیم طراحی سلام گرافیک است. در قدم بعدی هزینه و تعرفه طراحی گرافیک اعلام شده و در صورت توافق بین طرفین قرارداد طراحی گرافیک به امضا می‌رسد. در قدم سوم بعد از عقد قرارداد نمونه اولیه طراحی گرافی به مشتری داده می‌شود و ایرادات و تغییرات در چهارچوب قرارداد بررسی خواهد شد و در نهایت پس از تأیید طراحی، پروژه تحویل مشتری خواهد شد. وابسته به آن که نوع طراحی گرافیک شما چیست این روند می‌تواند متفاوت باشد. 

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *