خدمات طراحی گرافیک

نوامبر 7, 2022

خدمات طراحی گرافیک؛ سلام گرافیک

خدمات طراحی گرافیک شامل موارد مختلفی می‌شود مهم‌ترین خدمات طراحی گرافیک سلام گرافیک را در یک نگاه ببینید. خدمات طراحی گرافیک دنیای گستره‌ای دارد و زیر مجموعه‌های زیادی را شامل می‌شود. همان‌طور که در مقاله طراحی گرافیک چیست بیان شد، طراحی گرافیک راهی برای انتقال پیام به مخاطب از طریق تصویر و ویدئو است. این طریقه انتقال پیام در تمام دنیا مشترک است و مهم نیست مخاطب شما به چه زبانی صحبت می‌کند، شما می‌توانید با استفاده از تصویر پیام خود را مخاطبین خود منتقل کنید. خدمات طراحی گرافیکی می‌تواند به صورت طراحی گرافیک پروژه‌ای، خدمات طراحی گرافیک دورکاری، خدمات طراحی گرافیک ساعتی و یا خدمات طراحی گرافیکی شرکتی انجام بپذیرد.

چرا به خدمات طراحی نیاز داریم؟

اکثر مشاغل برای منحصربه‌فرد بودن و شناخته شدن نیازمند این هستند که برای خدمات و محصولات خود، از خدمات گرافیک و طراحی استفاده کنند. برای ساختن هویت برند، برای تبلیغات در فضاهای موجود و افزایش اعتبار و جذب، برای بسته‌بندی محصولات خود، برای شرکت در نمایشگاه و معرفی خود و محصولات خود به دیگران و خیلی از اهداف دیگر به طراحی نیاز پیدا می‌کنند. نمونه کارهای طراحی گرافیک سلام گرافیک را ببینید

خدمات طراحی گرافیک و چاپ شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات طراحی گرافیک و چاپ شامل موارد گوناگونی می‌شود که از جمله این موارد می‌توان به انواع خدمات زیر اشاره کرد. 

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی پوستر
 3. طراحی کارت ویزیت
 4. طراحی تراکت
 5. طراحی هویت بصری 
 6. طراحی قالب اینستاگرام
 7. طراحی ست اداری
 8. طراحی برند بوک
 9. صفحه آرایی کتاب
 10. طراحی کاراکتر
 11. طراحی بسته بندی 
 12. طراحی تبلیغات

طراحی آرم  یا لوگو

طراحی لوگو یا آرم یکی از قدم‌های اولیه برای هر کسب‌وکاری است. شما به کمک لوگو کسب‌وکار خود را در ذهن دیگران ماندگار می‌کنید بنابراین طراحی لوگو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است  و برای داشتن یک لوگو خفن باید به یک طراحی گرافیک حرفه‌ای و خلاق سفارش طراحی گرافیک بدهید. طراحی لوگو به‌طورکلی شامل سه دسته لوگو تصویری، لوگوتایپ و لوگو ترکیبی تقسیم می‌شود.

طراحی پیکتوگرام

بعضی از افراد طراحی لوگو را با طرحی پیکتوگرام اشتباه می‌کنند اما باید بدانند که طراحی لوگو و طراحی پیکتوگرام، دو مقوله جدا از هم هستند که کاربردهای متفاوتی دارد. پیکتوگرام مفهمومی با خلاقیت در طراحی گرافیک توسط یک تیم خلاق و با تجربه اتفاق می ‌افتد.

طراحی لوگو موشن

لوگو موشن به لوگو متحرک گفته می‌شود که امروزه در تبلیغات ویدئویی و یا صفحه نمایشگرهای داخل سازمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. معمولاً از لوگو موشن در تدوین فیلم و ویدئو مورداستفاده قرار می‌گیرد. این کار باعث شده است لوگو بیشتر در ذهن مخاطب بماند. لوگو موشن باید ساختاری ساده، سبک و واضح داشته باشد و درعین‌حال به‌قدری جذاب باشد که مخاطب با دیدن لوگو موشن یاد سازمان بیفتد. طراحی لوگو موشن یکی از خدمات اصلی حوزه طراحی گرافیک پروژه ای است.

طراحی صفحات وب‌سایت

امروزه کسب و کارها برای پیشرفت خود به سمت دنیای وب رو آورده‌اند و حتی ممکن است سوپرمارکت محله شما نیز برای ارائه بهتر خدمات خود وب‌سایت طراحی کرده باشد. طراحی صفحه‌ای که شما می‌بینید و به‌کاربردن المان‌ها در جای درست و استفاده از رنگ جذاب جزو تخصص‌های یک طراح گرافیک است که بتواند UI خوبی برای سایت طراحی کند تا برنامه‌نویس بتواند بر اساس آنچه تیم طراحی گرافیک طراحی کرده است، سایت را طراحی و یا برنامه‌نویسی کند.

طراحی پکیج اداری

طراحی لوگو اولین قدم برای برندسازی است.  اما بعد از طراحی لوگو طراحی کارت ویزیت، طراحی سربرگ، طراحی فاکتور، طراحی لیبل، اسناد حسابداری، پاکت، فایل، برچسب، طراحی است اداری از جمله اقدامات ضروری برای برندسازی و افزایش پرستیژ شرکت شما است.

طراحی بروشور و کاتالوگ

معمولاً هر کسب‌وکاری برای شرکت در نمایشگاه‌های کشوری یا بین‌المللی، همایش‌ها، جلسات و … برای معرفی خود به دیگران نیازمند بروشور و کاتالوگ است. برای طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ باید به یک تیم حرفه‌ای گرافیک اعتماد کنید و کار را به آنها بسپارید.

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد جزو یکی از اقدامات لازم جهت تبلیغات برند شماست. شما وقتی می‌توانید در سطح شهری و یا محلی موفق باشید و دیده شوید که بیلبورد جذاب و با مفهومی را طراحی کرده باشید بنابراین این نیز جزو یکی از خدمات طراحی گرافیم می‌شود.

طراحی بسته‌بندی

طراحی بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمات طراحی گرافیک است. طراحی بسته‌بندی رعایت اصول مربوط به آن کار هرکسی نیست و نیازمند تخصص و تجربه بالایی در خدمات طراحی گرافیک دارد. همان‌طور که می‌دانید هر محصولی نیازمند یک بسته‌بندی است و محصولات به‌وسیله بسته‌بندی منحصربه‌فرد و جذاب از یکدیگر متمایز می‌شود.

طراحی قالب اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام جزو یکی از پلتفرم‌های فعال و پرطرف‌دار این روزها شده است که بستر بسیار مناسبی برای خیلی از کسب‌وکارها شده است. اما برای موفقیت در این فضای مجازی نیازمند این است که تولید محتوای اصولی انجام شود. طراحی قالب اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای یکی از روش‌های تایید شده برای جذب مخاطب و همچنین تولید محتوای اصولی است.

تصویرسازی

تصویرسازی یکی از تکنیک‌های مدرن و به‌روز شده است که با استفاده ابزارهای کامپیوتری پیشرفته طراحی می‌شود. همان‌طور که در مقاله تصویرساز کیست بیان شده است تصویرساز نیازمند این است که توانایی‌های زیادی داشته باشد و در مورد این تخصص تحصیلات وعلم و دانش کافی را داشته باشد. شما برای تصویرسازی اصولی و مناسب کسب‌وکار خود باید به یک طراح گرافیک  خبره و خلاق در طراحی گرافیک و تصویرسازی مراجعه کنید.

طراحی تقویم و سررسید

یکی از دغدغه‌های اکثر شرکت‌ها در پایان سال، طراحی تقویم و سررسید است. بعضی‌ها قصد دارند برای ارائه سررسید و تقویم در سازمان خود طراحی منحصربه‌فردی داشته باشند و بعضی از سازمان‌ها نیز سررسید و تقویم را به‌عنوان هدیه به همکاران خود تقدیم می‌کنند. طراحی تقویم و سررسید نیز جزو خدماتی شرکت طراحی گرافیک ارائه می‌کند.

طراحی فولدر

فولدر، نوعی پوشه کاغذی است که اطلاعات سازمان روی آن چاپ شده و می‌توان داخل این پوشه کاغذ و اسنادی مانند کارت ویزیت، سی دی و … در آن جاسازی کرد و برای حمل‌ونقل و یا تبلیغات از آن استفاده کرد. اندازه فولدر معمولاً بسته به سلیقه مشتری می‌تواند قابل تغییر باشد.

توجه داشته باشید که ما با انواع طراحی گرافیک رو به رو هستیم که هر کدام روند طراحی متفاوتی دارد. 

3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *