شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

چرا نباید از قالب‌ آماده اینستاگرام استفاده کنیم؟

اگر جستجویی ساده در اینترنت انجام داده باشید حتما متوجه شده‌اید که قالب‌های آماده زیادی در فضای مجازی به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار پایین ارائه می‌شوند.

بسیاری از افراد ترجیه می‌دهند برای کاهش هزینه‌های خود و صرفه‌جویی در زمان از این قالب‌های آماده استفاده کنند. شما نیز می‌توانید در صورت کمبود وقت از قالب‌های آماده اینستاگرام استفاده کنید. اما کسب و کارهای بزرگ و قدرتمند ترجیه می‌دهند از قالب‌های کاملاً اختصاصی استفاده کنند.

تنها کافیست سری به پیج‌های اینستاگرامی پرمخاطب بزنید. بسیاری از این صفحات از قالب‌هایی که به صورت ویژه و اختصاصی برای آن‌ها طراحی شده‌اند استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید با مراجعه به شرکت‌های طراحی و تبلیغاتی نسبت به سفارش طراحی قالب اینستاگرام اقدام کرده و حال و هوای صفحه خود را متحول کنید.

واضح است که استفاده از قالب‌های اختصاصی می‌تواند مزایای بیش‌تری برای کسب و کار اینستاگرامی شما به دنبال داشته باشد. این قالب‌ها به خوبی حرفه‌ای و قدرتمند بودن کسب و کار شما را نشان می‌دهند. مخاطبان نیز با مشاهده ظاهر منحصر به فرد صفحه شما نسبت به مطالعه و دنبال کردن مطالبتان مشتاق‌تر خواهند شد.

اگر می‌خواهید همانند مشاغل بزرگ و پرمخاطب از مزایای بی‌شمار قالب‌های اینستاگرامی بهرمند شوید کافیست همین حالا با کارشناسان ما در شرکت گرافیکی سلام گرافیک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

استفاده از پکیج قالب پست اینستاگرام آماده

  1. پیج‌های زیادی در حال حاضر از قالب‌های آمده استفاده می‌کنند. استفاده کردن از قالب‌های آماده مزیت‌ها و معایب گوناگونی با خود به همراه دارد که به چند نمونه آن اشاره خواهیم کرد.

مزیت‌های استفاده از قابل آماده

  1. لی‌اوت‌های آماده اینستاگرام همیشه در دسترس هستند و شما بدون آن که هزینه‌ای انجام دهید می‌توانید از این قالب‌ها به رایگان استفاده کنید.
  2. تعداد طرح‌های متنوع این امکان را به شما می‌دهد که در زمان کوتاهی طرح نزدیک به طرح دلخواه خود را پیدا کنید.
  3. طراحی قالب‌های آماده اینستاگرام بر اساس استاندارد طراحی می‌شود و هیچگونه مشکلی ندارند.

چرا قالب آماده اینستاگرام استفاده را نباید استفاده کنیم؟

  • دلایل زیادی برای عدم استفاده از قالب‌های اینستاگرام وجود دارد که از اصلی‌ترین این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
  • تعداد افراد زیادی از اون قالب استفاده می‌کنند.
  • احتمالا برای مخاطبان شما مناسب نخواهد بود.
  • ساختار و رنگ بندی مناسب ندارند.
  • کار با قالب‌های آماده آسان نیست.
  • ویرایش کردن قالب آماده اینستاگرام سخت و زمان‌بر است.
4/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب این مقاله