ریدیزاین در طراحی گرافیک

اهمیت ریدیزاین چیست؟ ریدیزاین یا بازطراحی را چه زمانی انجام می‌دهیم؟ یکی از کارهای حساسی که متخصصان گرافیک انجام می‌دهند، ریدیزاین لوگو و طراحی‌های گرافیک است. زمانی که نیاز به گسترش یک برند یا طراحی داشته باشیم، از ریدیزاین استفاده می‌کنیم. اما کاربردهای ریدیزاین و ابزارهای ریدیزاین چه هستند؟ همه چیز را در این مقاله از طراحان سلام گرافیک بخوانید.
بازطراحی در طراحی گرافیک

ریدیزاین در طراحی گرافیک (redesign in graphic design) چیست؟ ریدیزاین گرافیک چگونه انجام می شود؟ ریدیزاین طراحی گرافیک استاندارد باید به چه صورت پیاده سازی شود؟ پاسخ تمام این سوالات توسط کارشناس های سلام گرافیک تهیه و جمع آوری شده است تا به شما داده شود. ریدیزاین در طراحی گرافیک شامل تمام بخش های گرافیک می شود. در ادامه با سلام گرافیک همراه باشید تا از ریدیزاین در طراحی گرافیک اطلاعات بیشتری کسب کنید. ریدیزاین طراحی گرافیک صنعتی با ریدیزاین طراحی گرافیک تبلیغات یا تجاری تفاوتی ندارد و هرکدام طبق یک اصول خاص طراحی گرافیک پیش می روند.

ریدیزاین طراحی گرافیک رایانه ای چیست؟

در دنیای طراحی و تبلیغات، هر لحظه ترفند یا طرح های جدید و جذابی ارائه می شود. هرکدام از این طرح ها، پس از مدتی نیاز به بازسازی و پیاده سازی طرح جدید دارد. ریدیزاین در طراحی گرافیک در کسب و کار یا سازمان شما، کمک می کند تا همیشه به روز و حرفه ای جلوه کنید. ریدیزاین از سری موضوعاتی است که در دنیای امروز، به جذب مشتریان کمک می کند. به روز بودن در زمینه های مختلف گرافیک، کمک می کند تا برندسازی شما بهتر انجام شود.

البته توجه داشته باشید که ریدیزاین در طراحی گرافیک به این معنا نیست که طرح های گرافیکی اولیه به طور کل از بین برود. بلکه تنها تغییراتی جزئی برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد.

ریدیزاین طراحی گرافیک شامل ریدیزاین چه عناصری است؟

همانطور که می دانید طراحی گرافیک شامل حوزه های مختلفی است که هرکدام از آنها می تواند شامل ریدیزاین شوند. احتمالا باید بیشتر از ریدیزاین طراحی لوگو شنیده باشید. ریدیزاین انواع مختلف حوزه های گرافیک، بستگی به ریدیزاین لوگو دارد. برای مثال در طراحی ست اداری یا طراحی هویت بصری اصولا از لوگو استفاده می شود و در صورت ریدیزاین لوگو، به صورت خودکار ریدیزاین دیگر موارد هم انجام می شود. ریدیزاین طراحی گرافیک شامل ریدیزاین طراحی لوگو، ریدیزاین طراحی بسته بندی، ریدیزاین هویت بصری و … می شود.

اهمیت ریدیزاین در طراحی

کاربردهای ریدیزاین در گرافیک

بهترین زمان برای ریدیزاین یک طراحی

ابزارهای ریدیزاین طراحی گرافیک

هدف از باز طراحی یا ریدیزاین چیست؟

ریدیزاین طراحی گرافیک توسط کارشناس های سلام گرافیک انجام می شود؟

بله، کارشناس های طراحی گرافیک به ریدیزاین طراحی گرافیک ( لوگو، هویت بصری، ست اداری و … ) می پردازد.

ریدیزاین طراحی گرافیک تنها برای کسب و کار های تجاری است؟

خیر، در صورتی که لوگوی یا طرح گرافیکی شخصی یا صنعتی دارید، می توانید نسبت به ریدیزاین آن اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

8 پاسخ

  1. با درود و خست نباشید ریدیزاین یک لوگو منظور طراحی دوباره همون لوگو هست یا کلا یک لوگو دیگه شبیه همون رو طراحی میکنید ؟ متشکر از سلام گرافیک

    1. سلام وقت بخیر فرایند ریدیزاین در هر پروسه حالا چه لوگو چه مورد دیگه ای به جهت ایجاد یک رشد که اتفاق افتاده انجام میشه و بر گرفته از طرح قبلی میتونه باشه یا کلا ریبرندیگ باشه

    1. سلام وقت بخیر قطعا ریدیزاین هزینه کمتری خواهد داشت البته که اگر لوگو از قبل خوب طراحی نشده باشه شاید هزینه بیشتری از ساخت یک لوگو هم داشته باشه

    1. سلام. اگه برند دارای هویت بصری باشه کل مجموعه ریدیزاین میشه که بروشور هم زیر مجموعه هویت بصری ست.

  2. سلام خسته نباشید اپل هم لوگوشو چندین بار تغییر داده فکر میکنید ممکنه حالا که انقد معروف شده دوباره هم لوگوشو تغییر بده؟ اصلا لازمه که کمپانی های بزرگ به فکر ریدیزاین طراحی گرافیکیشون باشن؟ هدفشون دقیقا چیه

    1. سلام ممنون. بله.از یک جهت میتونه جنبه خبری داشته باشه و از جهت دیگه بعضی از برند ها با اضافه کردن بخش جدید مجبور به تغییر و ریدیزاین لوگو میشن . و در بعضی مواقع هم لوگو ریدیزاین میشه چون در زمان خودش خوب بوده اما الان لازم تغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله