شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

طراحی بسته بندی با فتوشاپ

طراحی بسته بندی با فتوشاپ عموما به دلیل دارا بودن امکانات متنوع در فتوشاپ، بسیار آسان‌تر از طراحی بسته بندی با کورل است. اگر بخواهیم یک تقسیم بندی کنیم نرم افزار ایلاستریتور را می‌توان یکی از نرم افزارهای حرفه‌ای برای ساخت بسته بندی در نظر گرفت.

فریلنسر طراح بسته بندی عموما ترجیح می‌دهند که از نرم افزارهای گرافیکی متعددی برای ساخت بسته بندی استفاده کنند دلیل این موضوع را هم می‌توان مناسب بودن هر نرم افزار برای یک کاربرد خاص در نظر گرفت.

نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزارهای میان رده برای ساخت و پیاده سازی بسته بندی است. عموما طراحی کردن با نرم افزار گرافیکی متفاوت برای بسته بندی تاثیری در قیمت نهایی طراحی بسته بندی ندارد و بیشتر نوع طراحی، انواع جنس بسته بندی و… اهمیت بیشتری دارد.

در دوره آموزش فتوشاپ به صورت دقیق به جزییات طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، طراحی ست اداری و… با این نرم افزار حرفه‌ای

نرم افزار فتوشاپ برای طراحی بسته بندی مناسب است؟

نرم افزارهای گرافیکی متعددی وجود دارد که هر کدام دارای امکانات و ویژگی‌های منحصر به فردی است. به عنوان مثال نرم افزار ایلاستریتور به دلیل برداری بودن یک نرم افزار حرفه‌ای برای کارهای برداری است.

اما در حالت کلی می‌توان بیان کرد که نرم افزار فتوشاپ جزو دسته نرم افزارهای مناسب برای طراحی انواع بسته بندی، انواع طراحی لوگو، از طراحی لوگو دو بعدی گرفته تا انواع لوگوی سه بعدی است. همچنین با نرم افزار فتوشاپ می‌توان بهترین بسته بندی برای ادویه، بهترین بسته بندی برای خشکبار، بهترین بسته بندی برای حبوبات و… را طراحی و پیاده سازی کرد.

تکنیک‌های ساخته بسته بندی با فتوشاپ

تکنیک‌ها و قوانین برای ساخت بسته بندی با فتوشاپ وجود دارد. رعایت کردن این قوانین برای پیاده سازی بسته بندی در فتوشاپ باعث می‌شود تا روند طراحی به بهترین و مناسب‌ترین نحو انجام شود.

فتوشاپ نرم مناسبی برای بسته بندی است؟

بله، نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزاهای حرفه‌ای برای ساخت بسته بندی زعفران و انواع دیگر بسته بندی‌ها است.

برای بسته بندی نیاز به تسلط کامل به فتوشاپ وجود دارد؟

در حالت کلی می‌توان گفت که تسلط به هر نرم افزار طراحی گرافیک می‌تواند برای ساخت بسته بندی مناسب و حرفه‌ای باشد و کار طراح بسته بندی راحت و آسان می‌کند.

3.8/5 - (6 امتیاز)
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب این مقاله