طراحی لوگو با فتوشاپ

چطور می‌توان با فتوشاپ، لوگو طراحی کرد؟ طراحی لوگو با فتوشاپ یکی از کارهایی است که طراحان لوگو انجام می‌دهند. لوگو بیان کننده هویت تجاری یک سازمان و شرکت است؛ بنابراین باید در طراحی آن نهایت دقت به کار گرفته شود. طراحان گرافیک سلام گرافیک قصد دارند در این مقاله شما را ربا اصول اولیه طراحی لوگو با فتوشاپ و نکات کلیدی طراحی آشنا کنند.

طراحی لوگو با فتوشاپ (Logo design with Photoshop) چگونه است؟ آیا با فتوشاپ می‌توان لوگوهایی خاص برای شرکت طراحی کرد؟ یکی از انواع طراحی‌ها، طراحی لوگو است که با نرم‌افزارهای گوناگون انجام می‌شود. نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل دراو و… می‌توانند برای ساخت لوگو به کار روند. طراحی لوگو با فتوشاپ نیاز به یادگیری دوره‌های آموزشی فتوشاپ دارد. به همین دلیل از همین حالا شروع به یادگیری کنید تا بتوانید بهترین طرح‌های لوگو را به نمونه کار طراحی لوگو خود اضافه کنید. سلام گرافیک در ادامه شما را با این موضوع بیشتر آشنا می‌کند.

طراحی لوگو با فتوشاپ چگونه است؟

طراحی لوگو با فتوشاپ یا ایلاستریتور؟

اصول طراحی نشان تجاری با فتوشاپ

آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ

ایجاد لوگوی ساده و حرفه‌ای

نکات کلیدی در طراحی لوگو با نرم افزار فتوشاپ

3.5/5 - (2 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!
دیدگاهتان را بنویسید