شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

قیمت طراحی اینفوگرافیک بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت طراحی اینفوگرافیک چقدر است؟ به چه صورتی قیمت طراحی اینفوگرافیک محاسبه می‌شود؟ یکی از مسائلی که شاید بهتر باشد پیش از سفارش طراحی اینفوگرافی به آن توجه داشته باشید هزینه انجام سفارش است. به خاطر داشته باشید که هر فردی که تنها کمی تجربه کار با نرم‌افزارهای گرافیکی را داشته باشد قادر است یک اینفوگرافی حاوی اطلاعات درخواستی شما را طراحی کند.

اما به طور قطع اینفوگرافی طراحی شده توسط افراد بی‌تجربه تاثیر کافی بر روی مخاطب نداشته و نمی‌تواند مطالب مورد نظر را به بهترین شیوه منتقل کند. برای طراحی یک اینفوگرافی‌ کاملاٌ حرفه‌ای و مطابق با اصول باید به طراحی باتجربه مراجعه کنید که در زمینه‌های گوناگون از جمله طراحی گرافیکی، تبلیغات، و همچنین اصول روانشناختی مهارت و دانش عمیق داشته باشد. در این صورت می‌توانید از اثربخش بودن طراحی خود اطمینان کافی پیدا کنید.

هزینه طراحی اینفوگرافی در هر موسسه و توسط هر طراح متفاوت خواهد بود. تعرفه نهایی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به وسعت و پیچیده بودن طراحی و همچنین حرفه‌ای بودن آن اشاره داشت.

واضح است که شرکت‌های باسابقه‌تر به دلیل کیفیت بالا و تضمینی که ارائه می‌دهند هزینه بیش‌تری برای پروژه‌های خود دریافت خواهند کرد. برای سفارش طراحی اینفوگرافیک باکیفیت و اثربخش می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

عوامل تاثیرگذار در تعرفه طراحی اینفوگرافیک

موارد و پارامترهای گوناگونی در هزینه طراحی اینفوگرافیک تاثیرگذار است که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های نام برده شده در ادامه اشاره کرد.

3.7/5 - (4 امتیاز)
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب این مقاله