طراحی تصویر سازی با کورل

نرم افزارهای مختلفی برای طراحی تصویرسازی وجود دارد که یکی از آنها نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) است. برای اینکه به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه‌ی طراحی و تصویرسازی تبدیل شوید، لازم است کار با این نرم افزار را به خوبی بیاموزید. نتیجه‌ی طراحی تصویر با این نرم افزار برداری فوق العاده جذاب خواهد بود.
طراحی تصویر سازی با کورل

یکی دیگر از نرم افزار های گرافیکی قدرتمند و محبوب، کورل است. طراحی تصویر سازی با کورل(illustration-with-corel) ممکن است محدودیت هایی نسبت به طراحی تصویر سازی با ایلاستریتور و طراحی تصویر سازی با فتوشاپ داشته باشد اما هنوز هم به عنوان یک نرم افزار قدرتمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل محبوبیت طراحی تصویر سازی با کورل، رابط کاربری ساده آن است.

طراحی تصویر سازی با کورل

قبل از ورود ایلاستریتور به بازار تصویر سازی، نرم افزار کورل به عنوان پایه ترین نرم افزار برای تصویر سازی و طراحی جلد به حساب می آمد. لازم به ذکر است که بدانید هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد و در موضوعاتی مانند تصویر سازی کتاب، تصویر سازی مجله، تصویر سازی تبلیغاتی یا تصویر سازی بسته بندی کاربرد دارد. کارشناسان طراحی تصویر سازی سلام گرافیک به تصویر سازی با این نرم افزار مسلط هستند و پروژه های گرافیکی نرم افزار کورل را می پذیرند.

کورل دراو چیست؟

نرم افزار گرافیکی کورل دراو (Corel Draw graphics software) از نرم‌افزار های حرفه ای برداری است که بسیار مناسب تصویر سازی تبلیغاتی و تصویر سازی بسته بندی می‌باشد. نتیجه و چاپ تصویر طراحی شده در این نرم افزار فوق العاده خواهد بود. قلم های فوق العاده ای که در نرم افزار کورل وجود دارد باعث افزایش دقت در کار می شود.

تصویر سازی با کورل در چه حوزه‌هایی امکان‌پذیر است؟

درصورتی‌که کورل را به‌صورت پیشرفته یاد بگیرید، در زمینه طراحی تصویر سازی بسیار حرفه ای خواهید شد. همانطور که می دانید، طراحی تصویر سازی با کورل یک تصویر سازی دیجیتال به حساب می آید. در دوره های پیشرفته آموزشی کورل به طراحی تصویر سازی، تصویر سازی بسته بندی، تصویر سازی کتاب، تصویر سازی لوگو و ست اداری، تصویر سازی کتاب کودک، تصویر سازی پوستر و … پرداخته می شود.

تصویر سازی دیجیتال با کورل

نسخه ۲۰۱۷ کورل به‌راحتی در تبلت‌های گرافیکی اجرا می‌شود و امکان پیاده‌سازی با قلم نوری را خواهید داشت. نکته جالب در استفاده از قلم نوری در نرم‌افزار کورل این است که شدت فشار میزان رنگ تصویرسازی شمارا مشخص می‌کند.

تصویر سازی دیجیتال با کورل

اگر علاقه مند به طراحی تصویر سازی با استفاده از نرم افزار کورل هستید، می توانید در دوره آموزش طراحی تصویر سازی سلام گرافیک شرکت کنید. در دوره اموزش طراحی تصویر سازی تمام تکنیک های طراحی تصویر سازی و انواع تصویرسازی به شما یاد داده خواهد شد.

طراح تصویر ساز کیست

ویژگی یک تصویر سازی خوب

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

تصویر سازی چیست

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

تصویر سازی در فتوشاپ

تصویر سازی در ایلاستریتور

نمونه طراحی تصویر سازی

تصویر سازی با کورل در چه حوزه هایی مناسب است؟

در حوزه تبلیغات، بسته بندی و لوگو بیشتر کاربرد دارد.

آیا نرم افزار کورل برای طراحی تصویر سازی منسوخ شده است؟

 خیر، درست که نرم افزار کورل قبل از نرم افزار ایلاستریتور به بازار امده است اما هنوز هم به صورت حرفه ای پروژه هایی با ان پیاده سازی می شود.

4.7/5 - (8 امتیاز)
سمیرا خادم
سمیرا خادم
سمیرا خادم هستم طراح گرافیک و کارشناس طراحی گرافیک از دانشگاه بجنورد، مدت 2 سال است که فعالیت خودم را توی استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک شروع کرده‌ام. در حال حاضر به عنوان تصویر سازی و طراحی تصویرسازی بسته بندی در شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک مشغول به فعالیت هستم.
مقالات مرتبط بخوانید!

5 پاسخ

  1. ایا اموزش این نرم افزار رو در سایتتون هست؟قبل از شروع این برنامه لازم هست که فتوشاپ رو یاد یا بگیرم ؟

    1. سلام وقت بخیر نسخه اندروید هم هست ولی همه امکانات رو نداره قطعا و خیلی محدود هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله