تاثیر فونت در طراحی لوگو

از تاثیر فونت در طراحی لوگو آگاهی دارید؟ چه نوع فونتی برای ساخت یک لوگوی حرفه‌ای مناسب است؟ در زمان طراحی لوگو باید به نوع فونتی که برای لوگو انتخاب می‌کنید، توجه داشته باشید. فونت یکی از پارامترهای اصلی در طراحی لوگو است. درواقع چیزی که مخاطب از یک لوگو می‌بیند، همان فونتی است که طراح از آن استفاده کرده است. سلام گرافیک در این مقاله قصد دارد نکات قابل توجهی را در مورد تاثیرات فونت در ساخت لوگو بیان کند.

آیا از تاثیر فونت در طراحی لوگو (The effect of font in logo design) چیزی می‌دانید؟ چه فاکتورهایی برای انتخاب فونت مناسب برای طراحی لوگو باید رعایت شود؟ کارشناسان گرافیک بر این باورند که طراحی لوگو جزو طراحی‌های بسیار حساس است و باید تمام نکات طراحی حرفه‌ای به کار گرفته شود. ازآنجایی‌که لوگو جزو مهم‌ترین و تأثیرگذارترین عناصر برای جذب مخاطب و مشتری است، باید به‌دقت طراحی شود. فونتی که برای لوگو در نظر می‌گیرید همان تصویری است که قرار است به مخاطب نشان دهید. استودیو طراحی سلام گرافیک در ادامه به بررسی مفصل این موضوع می‌پردازد.

تاثیر فونت در طراحی لوگو چیست؟

چه فونتی برای طراحی لوگو مناسب است؟

انواع فونت‌های کاربردی برای ساخت لوگو

فونت فارسی و انگلیسی مناسب

انتخاب فونت منحصر به فرد برای لوگو

اهمیت تاثیر فونت در طراحی لوگو

نکات مهم در استفاده از فونت در طراحی لوگو

سفارش لوگوی حرفه‌ای با فونت تخصصی

5/5 - (1 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

4 پاسخ

    1. وابسته به طرحی که طراحی می‌کنید و سفارش دهنده نوع فونت میتونه متفاوت باشه، ولی فونت های ایرانی یکان، پیدا، بخ و… پر کاربرد هستن، توی همین مقاله در رابطه با نوع فونت ها و پر استفاده ترین فونت ها اطلاعات کاملی بیان شده سینا جان

دیدگاهتان را بنویسید