طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ (Business Card Design with Photoshop) یکی از متداول‌ترین روش‌های طراحی کارت ویزیت است. هر گرافیست ماهری می‌تواند با رعایت تمامی نکات مهم در طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ باعث رونق کسب و کار افراد از طریق این ابزار تبلیغاتی شود. اما کارت ویزیت چیست؟ کارت ویزیت یکی از بهترین و ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغاتی است که در انواع کسب و کارها کاربرد دارد. بنابراین برای ماندگاری در ذهن مخاطب باید به نحوه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ توجه ویژه کرد.

طراحی کارت ویزیت با نرم افزار فتوشاپ به دلیل داشتن ابزارهای پیشرفته ادیت و طراحی و سهولت در انجام کار با فتوشاپ به نسبت دیگر نرم افزارهای طراحی کارت ویزیت مورد استقبال طراحان گرافیست‌ قرار گرفته است. سلام گرافیک مشهد که یکی از بهترین مراکز آموزش روش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ است، خدماتی همچون مشاوره طراحی کارت ویزیت، سفارش طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت ویزیت را نیز ارائه می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه آموزش طراحی کارت ویزیت با نرم افزار فتوشاپ و همچنین سفارش انواع کارت ویزیت با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ چگونه است؟

طراح کارت ویزیت کیست؟ طراح کسی است که با رعایت اصول طراحی کارت ویزیت و پس از آشنایی با سلیقه مشتری، مراحل طراحی بیزینس کارت در نرم افزار فتوشاپ را طی می‌کند. طراح گرافیست حرفه‌ای، با رعایت نکات مهم در طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ  و توجه به جنس کارت ویزیت بهترین نوع طراحی خود را ارائه می‌کند.

جنس کارت ویزیت تا حد زیادی در دیزاین کارت ویزیت با فتوشاپ نقش دارد. مثلا در سفارش کارت ویزیت گلاسه، طراحی با فتوشاپ باید در ابعاد به‌خصوصی صورت گیرد و بر روی کاغذ گلاسه چاپ شود. درصورتی که کارت ویزیت الکترونیکی مرحله چاپ را طی نمی‌کند و در ابعاد متفاوت طراحی انجام می‌شود.

همانطور که گفته شد طراحی و ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ نیازمند طی کردن مراحل خاصی بوده و خلاقیت در ایده کارت ویزیت تا حد زیادی در طراحی حرفه‌ای این ابزار تبلیغاتی موثر است. شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سلام گرافیک درباره روند طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ اطلاعات کسب کنید. همچنین می‌توانید در انتخاب صحیح سایز کارت ویزیت راهنمایی بگیرید.

این مجموعه کلاس‌های آموزشی در جهت ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ نیز برگزار می‌کند. برای یادگیری اصول طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ تنها کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید برای ثبت سفارش طراحی و ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ، شماره تماس خود را در بخش نظرات درج کنید. کارشناسان سلام گرافیک مشهد در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. مشاهده انواع نمونه کارت ویزیت طراحی شده توسط طراحان سلام گرافیک این اطمینان را به شما می‌دهد که مجموعه مناسبی را برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب کرده‌اید.

چرا باید از فتوشاپ برای طراحی کارت ویزیت استفاده کرد؟

اگر از یک طراح بپرسید نکات مهم برای طراحی کارت ویزیت شامل چه مواردی می‌شود؟ توجه به نوع طراحی و ظاهر کارت ویزیت جزو اولین پاسخ‌هایی است که به زبان می‌آورد. از آنجا که ظاهر کارت ویزیت در جذب مشتری اهمیت بسیاری دارد باید با وسواس و دقت زیادی انتخاب شود. بنابراین نرم افزار فتوشاپ که حرفه‌ای‌ترین نوع نرم افزار در ویرایش کردن تصاویر است می‌تواند بهترین گزینه برای طراحی و ساخت کارت ویزیت باشد.

همچنین استفاده از موکاپ کارت ویزیت که به صورت آماده در این نرم افزار وجود دارد، بهترین راه خروجی گرفتن از کارت ویزیت در فتوشاپ است. شرکت سلام گرافیک با طراحی و ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ و ارائه‌ی نمونه‌های متعدد به مشتریان خود بهترین شرکت طراحی بیزینس کارت در فتوشاپ است. اگر دنبال طراحی منحصر به‌فرد برای کارت ویزیت خود هستید، سلام گرافیک بهترین گزینه برای شما است. زیرا علاوه‌بر مناسب بودن قیمت طراحی کارت ویزیت بسته به نوع سلیقه مشتری به دنبال بهترین نوع دیزاین کارت ویزیت با فتوشاپ نیز هست.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، تسلط طراحان گرافیک سلام گرافیک بر نحوه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ بوده و در صدد استفاده از مناسب‌ترین ورژن فتوشاپ برای طراحی کارت ویزیت مناسب کسب وکار شما است. همچنین این مجموعه در صورت سفارش پکیج تبلیغاتی برای بهتر دیده‌ شدن کسب و کارتان تخفیف ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. این پکیج شامل طراحی تمامی ابزارهای تبلیغاتی مانند طراحی بیلبورد، طراحی استرابورد، طراحی تقویم، طراحی پیکسل و… است.

دلایل استفاده از نرم افزار فتوشاپ برای ساخت کارت ویزیت

ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ تنها مورد استقبال گرافیست‌ها نیست. بلکه طراحی اکثر ابزارهای تبلیغاتی اعم از طراحی بروشور، طراحی لوگو، طراحی پوستر و حتی طراحی لیوان تبلیغاتی نیز با فتوشاپ انجام می‌شود. موارد گفته شده در ادامه از مهمترین دلایل استفاده از نرم افزار فتوشاپ برای ساخت کارت ویزیت و دیگر ابزارهای تبلیغاتی است.

  • حرفه‌ای و پیشرفته بودن این نرم افزار باعث شده تا طراحان بسیاری سراغ طراحی کارت ویزیت با نرم افزار فتوشاپ بروند.
  •   نحوه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ به‌مراتب آسان‌تر از دیگر نرم افزارهای طراحی است. 
  • دیزاین کارت ویزیت با فتوشاپ به دلیل شناسایی انواع رنگ‌ها، به زیبایی ظاهری کارت ویزیت کمک بسیاری می‌کند. 
  • رابط کاربری آسان، طی کردن مراحل طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ را تسهیل می‌بخشد.

اگر تا حدودی با فتوشاپ آشنایی داشته باشید، شاید در ابتدا طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ ساده به نظر برسد. اما تنها یک طراح متخصص از پس ساخت کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ برمی‌آید. زیرا شیوه خروجی گرفتن از کارت ویزیت در فتوشاپ، توسط یک طراح حرفه‌ای با افراد مبتدی متفاوت است. شرکت طراحی سلام گرافیک ضمن برگزاری کلاس‌های آموزش‌ مراحل طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ و مشاوره طراحی گرافیک، جزو معتبرترین شرکت‌ها در طراحی تمامی ابزارهای تبلیغاتی است.

بنابراین می‌توانید برای تبلیغ کسب و کارتان به صورت گسترده در سطح شهر و طراحی انواع ابزارهای تبلیغاتی با این مجموعه تماس حاصل فرمایید و در وبسایت نمونه قرارداد طراحی کارت ویزیت را مشاهده کنید.. به جز طراحی بیزینس کارت در فتوشاپ، از دیگر دوره‌های آموزشی این مجموعه می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی طراحی مهر، طراحی تندیس، طراحی پی اس دی وبسایت و… نیز اشاره کرد.

هنگام طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

توجه به نوع کسب و کار و بازی با رنگ‌ها و انتخاب صحیح سایز کارت، نکات مهمی در طراحی بیزینس کارت در فتوشاپ است. در مجموع برای رعایت تمامی اصول طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ دقت و تخصص طراح حرف اول را می‌زند.

طراحی بیزینس کارت در نرم افزار فتوشاپ شامل چه مراحلی می‌شود؟

در مراحل طراحی بیزینس کارت در نرم افزار فتوشاپ پس از تنظیمات فایل فتوشاپ و اضافه کردن فایل راهنما و ناحیه‌ی امن طراحی به سراغ طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ می‌روید. مراحل طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ ساده است به شرطی که تمامی اصول طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ را بدانید. برای شرکت در دوره‌های آموزشی و سفارش و طراحی کارت ویزیت می‌توانید با کارشناسان سلام گرافیک تماس بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!
دیدگاهتان را بنویسید