طراحی لوگو دو زبانه

طراحی لوگو دوزبانه چیست؟ لوگوی دو زبانه برای یک شرکت یا سازمان چه اهمیتی دارد؟ طراحی لوگو یکی از کارهای مهمی است که قبل از شروع یک کسب وکار باید در نظر گرفته شود. طراحی لوگو انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها دو زبانه است. یک شرکت بین المللی برای دیده‌شدن در سطح حهانی باید از یک نشان تجاری دو زبانه استفاده کند. در این مقاله از سلام گرافیک هر آنچه در مورد لوگوی دو زبانه وجود دارد را بخوانید.

طراحی لوگو دو زبانه (Bilingual logo design) به لوگویی گفته می‌شود که هم در کشور مبدا و هم در سایر کشور ها برای تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوگو دقیقا مشابه لوگو اصلی با همان رنگ و المان ها است همچنین استانداردهای بین المللی در آن رعایت می‌شود. در لوگو دوزبانه بخش نوشته فارسی و انگلیسی برند شما فقط متفاوت است. در ادامه با استودیو طراحی سلام گرافیک همراه باشید تا اطلاعات لازم در مورد طراحی لوگو دوزبانه را کسب کنید.

طراحی لوگو دو زبانه چیست؟

چرا نیاز به طراحی لوگو دو زبانه داریم؟

طراحی لوگو ترکیبی دو زبانه

لوگوی نوشتاری دو زبانه حرفه‌ای

اهمیت استفاده از طراحی لوگو دو زبانه

تعرفه طراحی لوگو دو زبانه

4.6/5 - (5 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید